otrdiena, 2009. gada 22. decembris

Pēc "Serious Moonlight" noskatīšanās...

Sanāca noskatīties filmu "Serious Moonlight" .  Patika, lai gan filma nav "fast paced".  Filmu noskatīties rosināja apple.com/trailers redzētais trailer, kurš lika domāt, ka tā būs viegla komēdija.Izrādījās, ka tik vienkārši arī nav... man šī filma izraisīja domāšanu. Kurā brīdī mēs atmetam viens otram dotos zvērestus, kurā brīdī  beidzam darīt visu iespējamo, lai attiecības izdotos, un kad sākam "mēģināt darīt"  lai attiecības izdotos? Jo manuprāt "mēģināt darīt" nav tas pats, kas "darīt".  Šī filma ir varētu būt veltījums visiem tiem murmuļiem, kas mētājas ar skaļiem zvērestiem un skaistiem vārdiem par lielo mīlu, bet brīdī, kad nokrīt rozā brilles "parauj fraciņu" ar jaunāku meiču.

"... whenever I get the urge to get married, I grab my balls until I can't feel my legs ... and then it just passes ..."  - manuprāt efektīva metode dažādu vēlmju/ iegribu atvairīšanai ( ne tikai vēlmei precēties ). Nez kādi būtu rezultāti, ja Repše, Kivičs, Gulbis un citi būtu šo ideju izmēģinājuši pirms uzmest savas laulenes? Atliek tikai minēt.

Filma ir jāskatās ļoti uzmanīgi, jo savādāk var palaist garām vienu no filmas galvenajām idejām. Kādu tieši ? Nelaupīšu jums šo atklāšanas prieku.

Galveno lomu tēlo Meg Ryan, viens no otrā plāna aktieriem ir Justin Long, kuru vairāk zinam no "I'm a Mac and I'm PC " reklāmas rullīšiem.

Parasti mani kaitina filmas ar Meg Ryan piedalīšanos, bet ne šoreiz. Manuprāt filma ir pelnījusi 8 no 10 ballēm. Kapēc ne vairāk? Pēc noskatīšanās neatstāj sajūta, ka kaut kā tomēr trūkst.

1 komentārs: