otrdiena, 2010. gada 19. janvāris

Zvans no ViaSat ...

Saņēmu zvanu uz mob. tālr. no ViaSat. Saruna norisinājās aptuveni šādi:

- Labdien! Šeit Jums zvana no ViaSat. ( Seko īss teksts par akciju).


- Oh my f( Tālāko es pamanījos norīt )


- ?!


- Diemžēl neko mani interesējošu Jūs man nevarat piedāvāt, jo mājās televizora nav un tuvākā gada laikā iegādāties nedomāju.


- ... Nu malači esat ...


Jā, esmu viens no tiem "lūzeriem", kam mājās nav televizora. Kā rezultātā standarta 1'45'' filmas skatīšanās neizvēršas par 2'30'' garu murgu ar diezgan šausmīgu tulkojumu. Turklāt samazinās iespējamība sevi garīgi satraumēt "uzgriežot" pārraidi no sērijas "Dari to ar zvaigzni", "Koru kari" u.t.t. kas manuprāt ir "extremely debilitating". Var jau būt, ka kaut kad arī nopirkšu televizoru, bet ne pārskatāmā nākotnē. Laiks, ko ģimene kopīgi pavada pie televizora, par kopīgi pavadītu nav uzskatāms.

9 komentāri:

 1. Ne tu viens esi tāds meža dīvainītis... Man arī tāda saru sanāca. Tik meitene otrā galā, pajautāja par iemesliem. Un nenoskaitiju tādus utopiskus iemeslus kā tu... Paskaidroju, ka tad man paliek vairāk laika ar savu dūdiņu, grāmatiņām un mājas apčubināšanai, kā arī kādas vakara ziņas man nesabojā noskaņojumu uz visu vakaru. Viņa aizdomājās. Neceru, ka visi to sapratīs. Bet pat savu 15 Ls ekonomija man arī nāk par labu.

  AtbildētDzēst
 2. +1
  TV neskatos vispār.
  manis pēc visas lv tv varētu klopēties ciet.

  AtbildētDzēst
 3. Nu un kas tur tāds? Malači esat, ka neskataties TV un izmantojat laiku lietderīgi. Uzreiz vajag ierakstīt blogā un iedirst kādam dvēselē...

  AtbildētDzēst
 4. tv buushana maja jau nenozime ka ir jaskatas zinas :) filmu luresana kaut vai 26' ekraana ir daudz patiikamaaka nekaa kompja monitoraa

  AtbildētDzēst
 5. Man televizors ir lai skatītos BluRay filmas, spēlētu PS3 un hokejam (ESPN, LTV7). Nav ko čīkstēt, piekrītu Eduardam.

  AtbildētDzēst
 6. man gan uz 37" iet viss pēc kārtas ;) un ne vienmēr internetā ir raidījumi, kas iet pa TV ;)

  AtbildētDzēst
 7. Man gan tā smieklīgi sanāca. Bieži klausos mūziku no telefona un arī tajā reizē klausījos. Sēžu tramvajā, pēkšņi sāk vibrēt telefons. Domāju, ka sms, bet tad pēkšņi austiņās sāk runāt: Labdien, šeit jūs traucē no Viasat... Tālāko tekstu es nedzirdēju, jo biju tik pārsteigta, ka uzreiz nometu. :D Tizli.

  AtbildētDzēst
 8. Kādam te ir saasināta uztvere (labākā aizsardzība ir uzbrukums)... Ne es čīkstu ne nu kā... Izskaidroju savu dzīves stilu bez TV. Bet daži to uztvēra personīgi. Jā ir man arī problēmas! Pieķērāt! Hokeju neredzu... Bet tāpat neredzētu, jo vienmēr uz hokeju jāstrādā. Par to varētu padomāt kāds portāls. Čempi vismas dr.lv laida... KHL arī varētu.

  AtbildētDzēst
 9. PIevienojos! Man tāda devaisa arī sen jau nav.
  Sākumā, kad sanāca kādu laiciņu padzīvot bez šīs zombokastes bija īstas "lomkas". Toties tagad jau trīs gadus to vispār neskatos (fonā anonīmo teleholiķu grupas aplausi)
  Ja nopietni, visu kas vajadzīgs un nevajadzīgs atrodu internetā.

  AtbildētDzēst