otrdiena, 2010. gada 6. aprīlis

iPad: pirms un pēc izlaišanas

Nevienam nav noslēpums, ka Apple jaunākā rotaļlietiņa ir palaista tautās. Kopš iPad izziņošanas Interneta publika gluži dabiski polarizējās. Bija (ir) cilvēki, kas šķauda uz jebkuru Apple produktu, un ir cilvēki, kas ir sajūsmā par šo lietiņu.

Jau apmēram 1/2 gadu klausos TWiT ( This Week in Tech), kur tiek apspriestas dažādas ar tehnoloģijām saistītas lietas. Ļoti labi atceros, ka uzreiz pēc Steeve Jobs paziņojuma par iPad, skanēja nievas "it's just a bigger iPod touch", "No camera? No USB? No Flash support?", "No multitasking?", "It sucks!". Laika gaitā parādoties arvien vairāk informācijai kritiskās piezīmes mazinājās. Šodien ( 06.04.2010. ) klausos kārtējo TWiT neesmu dzirdējis nevienu kritisku piezīmi, atskan pat "Kindle is dead!". Ļoti daudz pozitīvās atziņas ir saistītas ar programmu daudzveidību un daudzskaitlību. Pieņemu, ka ar laiku izlīdīs arī īleni, tamdēļ pats pagaidīšu līdz rudenim, kad arī īleni būs zināmi, varbūt arī noliekti.

Paša attieksme: jau noskatoties prezentāciju bija skaidrs, kam un kādā veidā izmantot iPad, un bija skaidrs, ka kādam vēlos to uzdāvināt.

3 komentāri:

 1. nesaku ka IPad ir slikts bet man un pieljauju arii citiem normaliem gadzetu lietotajiem (kam gadzeti nav tikai speeljmantinja) gribas ko vairaak. nu neesmu es standarta lietotajs kas piecietiis no USB, no mulitasking u.c lietas, kas musdienu iekartas ir MUST un neskrieshu pirkt IPad tikai tapec ka tas ir IPad un vareshu tadejaadi vicinaat pirkstus pa gaisu

  vidusmera amerikanim varbu der - jaa.

  esmu izveligs - mekleeju labaako par labaako cenu. varbut IPad tipa produktiem cena nav laba, bet ir daudz labu alternativu no citiem razhotajiem, kas naak aaraa ik pa needeljai, lai par to pashu cenu dabuutu funkcionali-bagataku iekaartu.

  AtbildētDzēst
 2. Kā jau teikts post(ā), man ir skaidrs, ko ar šo rīku iesākt. Ne USB, ne multitasking un citas lietas nav ieliktas, lai baterijas laiku palielinātu. iPad(a) čipā esot atslēgts Flash un multitasking atbalsts - tikai ar domu lai baterija "ilgāk" turētu - tas pats iemesls tam, ka bateriju nevar nomainīt.

  AtbildētDzēst
 3. Vot nezinu vai noturēšos nenopircis, jo doma, ka vakarā uz dīvāna sēžot var ērti sērfot/tvītot/lasīt uz tāda liela ekrāna, bez laptopa smaguma un piņķerīguma, ir ļoti, ļoti vilinoša :)

  AtbildētDzēst