otrdiena, 2011. gada 11. oktobris

Visi savējie.

Šis ir pirmais šāda veida ieraksts, ļoti gribētos lai nav pēdējais. Ļoti centīšos nerakstīt par manuprāt "crappy places".


Tad nu lūk. Reiz sanāca iegriezties šajā krodziņā, kopš tās reizes pusdienas kādu laiku ēdu tur. Atrašanās vietas galvenais orientieris ir Āgenskalna tirgus; braucot no centra caur Āgenskalna tirgus rajonu virzienā uz Iļguciemu labajā pusē, apmēram 100 metrus no luksofora. Pie krodziņa ir stāvvieta ~8 automašīnām. Vajadzības gadījumā auto var atstāt uz netālās Talsu ielas.

Krodziņa pirmais stāvs var radīt nedaudz mānīgu, drūmu, priekšstatu, kuram nekādā gadījumā nevajag ļauties; otrais stāvs ir krietni gaišāks un patīkamāks.

Iemesls kamdēļ šo iestādi apmeklēju katru dienu ir pusdienu piedāvājums - Ls 2,20 par zupu un otro ēdienu. Fakts, kas īpaši jāizceļ - ar šo komplektu pietiek lai 90% no ēdājiem justos paēduši.

Viena lieta, ko nav gadījies "piedzīvot" ēdot pusdienu piedāvājumu "Visi savējie" ir ketčups, majonēze vai kāds cits produkts no šīs sērijas - visas mērces pie otrajiem ēdieniem ir gatavots 'inhouse'.

 Kas nav mazsvarīgi, ēdiena kvalitāte ļautu "Visi savējie" saukt par restorānu, ja uz galdiem būtu auduma galdauti, tad es tā arī darītu.

Kopsavilkums:

+ "restorāna kvalitātes" ēdiens par ļoti pieņemamu cenu ( nemāku teikt par ēdieniem no parastās ēdienkartes );
+ oficiantes runā latviešu valodā, ir gadījies dzirdēt runājam salīdzinoši labā angļu valodā;
+ oficiantes "zin" ēdienkarti - ir viedoklis par tajā atrodamajiem ēdieniem;
+ ir pieejami Užavas gaišais, Užavas tumšais un Tērvetes senču ali;

- tas ir Āgenskalns ar visām no tā izrietošajām sekām;
- mēdz gadīties, ka brīvu vietu nav;
- var gadīties, ka trāpīsies šķīvis vai bļoda ar izsistu robu;

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru